Perfect Care

Dárkový certifikát

Nač si lámat hlavu s vhodným dárkem ? Zcela jistě potěšíte Vaše příbuzné, známé, partnery, prostě oslavence dárkovým certifikátem od nás. A pokud nevíte která služba je pro ně šitá na míru, zakupte jim poukaz a oni si až na místě sami vyberou nač jej využijí.

K svátku, narozeninám, výročí, Vánocům, nebo jen tak jim můžete dopřát relax, pohodu nebo pomoc od nás. Nakazíme je dobrou náladou, budou se cítit dobře, odpočatě, spokojeně a jistě je i něčím navíc odměníme. Zkrátka Vám poděkují a budou vděčni! Za to ručíme!

Poukázku připravíme ve Vámi udané peněžní hodnotě.

  • Certifikáty je možné sčítat a kombinovat s hotovostí, není však možné je za hotovost směnit.
  • Vztahují se na veškeré námi nabízené služby.

UPOZORŇENÍ:

Poukazy nemáme předvyplněny na konkrétní procedury především z toho důvodu, že byste u nás například objednali nějakou proceduru nebo ošetření a obdarovaný by pak po příchodu k nám bohužel zjistil, že pro něj není vůbec vhodné a to především díky zdravotnímu stavu či případným kontraindikacím o kterých jste neměli ponětí. V tomto případě si totiž vybere po poradě s námi sám.
  • Naše služby je možné hradit fakturou, nebo čerpat s fondu FKSP
  • Dárkové poukázky a služby na fakturu mají platnost 6 měsíců, peníze za nevybrané poukázky jdou do Centrum Bazalka České Budějovice.