Perfect Care

 

Životní mapy

 

Životní mapy je metoda  která dokáže objevit ,analyzovat a popsat skutečné příčiny stavů a situací, ve kterých se dítě, nebo dospělý nachází. Zároveň dává okamžité diagnostické výstupy a konkrétní kroky k řešení.

Chcete šťastné děti a fungující rodinu?

Šťastné děti jsou základem šťastné rodiny.

Jako správný rodič jistě chcete pro své děti to nejlepší. Aby se Vaše děti cítily přijaté, aby měly skvělou a ucelenou osobnost. Ale také, aby se dobře socializovaly do společnosti a dokázaly fungovat v kolektivu. Až přijde dvanáctý rok, aby daly samy sobě sebepřijetí. Protože každé dítě potřebuje tyto čtyři základní pilíře: – pocit přijetí rodinou – harmonickou osobnost – být socializováno a mít vlastní sebepřijetí. To určuje, nakolik bude dítě v životě úspěšné.

Životní mapy®/ KopsMethod® pro děti dokáže dotvořit a stabilizovat tyto základní pilíře. Výsledkem jsou šťastné děti a spokojení rodiče.

Chcete žít osobní, šťastný život?

Je potřebou a právem každého člověka žít šťastný život?

Toužíte po tom, mít své osobní štěstí, svůj osobní prostor? Žít si svůj život po svém, s optimálním směřováním a pocitem úspěchu?

V každém okamžiku máte toto právo a tuto možnost. Nejen hledat, objevovat, ale také žít své osobní štěstí. KopsMethod®/Životní mapy® Vás na této cestě podpoří a dovede k objevení, pochopení a prožívání tohoto štěstí.


Můžete též sledovat naše facebookové stránky  perfectcare@tyrsak

Již nyní jsou v prodeji také Dárkové certifikáty, kterými potěšíte nejen sebe, ale i Vaše blízké a ne jenom na Vánoce, ale i po celý rok.

S námi můžete s klidem odhodit ostych, dokážeme Vám, že pro nás jste krásní všichni a to bez rozdílu. A pokud si tak nepřijdete, od toho jsou tu naše služby pro Vaši osobní pohodu. Specializujeme se na neinvazivní metody v oblasti krásy.

Spousta lidí se například obává masáží a veškerých procedur, kde je nutné se svlékat, u nás nic takového vůbec řešit nemusíte. Moc dobře víme jak se cítí například taková maminka po porodu, jsme také maminky a žádné Barbie. Stanete se na našich masážích doslova závislí :o) Že ne? Přijďte se přesvědčit .

Proč Perfect Care nenajdete na SLEVOVÝCH PORTÁLECH?
Je to jednoduché, spolupráce se slevovými portály je limitována a omezována standardy, pod které nemíníme klesnout. Většinou se jedná vždy o ústupky na úkor kvality poskytovaných služeb. Nemáme zájem o kvantitu,ale o kvalitu.

 

Více info a objednávky 607111294