O nás

Vážení zákazníci – vážené zákaznice ,

nacházíme se všichni ve velmi vážné a složité situaci.Pro nás ,jako OSVČ ,je to o to horší,že jsme museli ze dne na den zavřít provozovnu a nevíme do kdy bude tento stav trvat.

V důsledku těchto událostí jsme se rozhodli ,že v okamžiku znovuotevření provozovny ,budeme muset naše služby zdražit .

Protože si velmi vážíme Vaší stálé přízně ,chtěli bychom Vám umožnit zakoupení tzv.  na Korona voucheru na služby za současné ceny.

 

Pro Vás jako zákazníky to bude výhoda i nadále využívat našich služeb za nižší ceny ,než jaké budou po znovuotevření provozovny. A pro nás jako provozovatele služeb to bude v tuto chvíli jak finanční tak i psychická podpora z Vaší strany . Navíc tyto vouchery nebudou mít platnost pouze 6 měsíců ,ale budou platit po celý rok od jejich vydání.

Tuto akci jsme připravili především pro naše stálé klienty ,ale může jí využít samozřejmě každý.Pokud naší nabídku k zakoupení Korona voucheru využijete ,budeme moc rádi.

Tým Perfect Care Louny

Zájemci o Korona  voucher – stačí napsat požadavek na jakou proceduru ,jaký počet procedur na email –  emilka64@seznam.cz . Poté Vám pošlu č.účtu a po zaplacení Vám pošlu voucher po emailu k vytištění,nebo zašlu poštou na adresu.

Zuzana Němečková – 607111294

Komentáře nejsou povoleny.