Perfect Care

Jak KetoDiet funguje

Proteinová dieta KetoDiet umí s nadváhou zatočit. Proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout chcete – nadbytečné tuky. Podívejte, jak celý dietní program funguje a co vás v průběhu hubnutí čeká.

 

Co pro Vás tedy KetoDiet znamená?

  • Jíte 5 KetoDiet jídel denně, námi doporučenou zeleninu a zdravé tuky
  • Chytře nastartujete své hubnutí
  • Učíte se pravidelnosti v jídle
  • Pijete 2-3 l tekutin za den
  • Sledujete úbytky na váze a příval energie

Trocha Teorie

Proteinová dieta, kterou můžeme nazývat i ketodieta, ketonová dieta, ale i tradičněji bílkovinná dieta, je již několik desítek let známý způsob redukce nadváhy a obezity, který poprvé začal aplikovat americký profesor G.L. Blackburn.

Hubnutí při proteinové dietě zajišťuje stav zvaný ketóza, ke kterému dochází tehdy, když ve svém jídelníčku omezíte příjem všech sacharidů na minimum. V tomto stavu se bude vaše tělo „živit“ z uložených zásob, tj. svým vlastním tukem. Ketóza nastupuje cca 2.-4. den po zahájení diety, kdy tělo vyčerpá zásoby glykogenu a organismus si jako nový zdroj energie vybere tuky.

Proteinová dieta pro zdravého člověka nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Pro játra, ale i pro celý náš organismus je mnohem více zatěžující dlouhodobá nadváha a obezita, špatná životospráva nebo pravidelné pití alkoholu. Játra jsou centrálním orgánem látkové výměny našeho organismu, je to zjednodušeně řečeno dokonalá chemická továrna. Mají zásadní roli v metabolismu všech živin, které jsou pro tělo důležité – sacharidů, tuků a bílkovin. A v neposlední řadě mají velmi důležitou úlohu při detoxikaci organismu. Při hubnutí se do krve uvolňují toxické látky, které jsou obsaženy v tukových buňkách. A jsou to právě játra, která tyto toxiny při hubnutí zpracovávají.

Hubnout budete pomocí jednoho ze 3 snadných dietních plánů, které se liší v délce trvání podle toho, jak velkou nadváhu či obezitu řešíte. Každý dietní plán se skládá ze 3 na sebe navazujících kroků, které zajistí, že budete hubnout postupně a zároveň se naučíte pravidelnosti v jídle. Dietní plán BASIC (pro nižší nadváhu) trvá 3 x 2 týdny, MEDIUM (pro střední nadváhu) 3 x 3 týdny a plán INTENSE (pro vyšší nadváhu) 3 x 4 týdny.

Produkty KetoDiet se dají využít nejen při hubnutí, ale lze je zařadit do jídelníčku např. v počtu 2 jídel za den (zajistíte příjem kvalitních bílkovin) a vyřešíte 2 jídla v rámci

 

Jak si mohu KetoDiet objednat?

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci .

Úvodní konzultace a vážení je ZDARMA !

 

ADRESA:
Tyršovo nám. 1974, Louny 440 01
(sídlíme na rohu, přímo pod restaurací SLAVIA, na dohled od MHD)
SPOJENÍ SALON PERFECT CARE:
Tel.: +420 607 111 294 nebo také +420 415 655 996
E-mail: emilka64@seznam.cz
FB:  PerfectCare.cz
prosíme Vás, abyste vzali v potaz, že pokud Vám hovor ihned nezvedneme, je možné, že se právě věnujeme klientovi v salonu, ozveme se Vám nazpět, nebo zavolejte později znovu, odpovíme i na SMS děkujeme
OTEVŘENO:
Po: 8:00 – 18:00
Út-Čt: 8:00 – 16:00
Pá: dle objednávek
ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ PROVOZOVNY:
Zuzana Němečková  607111294
Masáže Lída  607111294          Kosmetika Nikol 730147504,    Pedikúra 415655996
PARKOVÁNÍ:
pokud je místo, tak lze stát ihned z boku objektu před našimi výlohami
před domem na velkém NEPLACENÉM parkovišti, v přilehlých uličkách, ve dvoře objektu
JAK SE K NÁM DOSTANETE:
MHD bus zastávka před provozovnou (linka 2)
nebo 3 minutky chůze z centra či stejně dlouhá doba chůze od autobusového nádraží. ZOBRAZIT CELOU MAPKU

UPOZORNĚNÍ:
Spolu s námi ve vestibulu sídlí nehtové studio Nine 9
Po-Pá: 8 – 19
So: 9 – 18
Tel: +420 776 493 568
Veškeré materiály jsou majetkem KetoDiet.cz