Perfect Care

Perfect care hubnutí

Výživová doporučení a jídelníček na míru
Hubněte zdravě a natrvalo!
Nečekejte ode mne návod na rychlé hubnutí.Pomůžu Vám zbavit se nezdravých následků předchozích diet a různých pokusů o hubnutí. Společně vytvoříme plán zdravého hubnutí ,šitý přímo na míru ,který zahrnuje i návod ,jak si svou optimální váhu udržet.Zdravý způsob hubnutí není o dietách ,ani o hubnutí typu hladovění mající negativní dopad na vaše zdraví ,ale trvalá a bezpečná úprava jídelníčku a návyků tak ,že budete moci trápení s dietami jednou provždy hodit za hlavu.

Nabízím Vám :
Postupnou změnu vašeho životního stylu ke zdravému
Poradenství s nadváhou pro dospělé a děti
Efektivní řešení překyseleného organismu
Pohybové aktivity , cvičební plán
Ideální výběr potravin

Ušní akupunkturu na podpoření vaší snahy
Kurzy zdravého vaření
Workshopy
Správné nakupování
Žádné diety a doplňky stravy !!!

POZOR , POZOR ,POZOR ,POZOR , POZOR , POZOR , POZOR , POZOR , POZOR , POZOR , POZOR , POZOR
Nově v Lounech – krabičková fitness strava pro každého !!!! Jíte a přitom hubnete !!!!
Je to speciálně nutričně vyvážené 5-ti chodové menu. Je vhodná pro každého ,kdo se chce stravovat zdravě ,pestře a pravidelně. Ne každý si stíhá připravovat denně 5 různých jídel , ne každý je zdatný v kuchyni a ne každý ví ,co je zdravé a vyvážené jídlo. Právě pro tyto lidi je ideální krabičková fitness strava.Stačí se objednat do studia Perfect care na celkovou analýzu těla ,kde Vám určím ,který produkt je právě pro Vás vhodný a můžete začít s krabičkovou stravou .Po celou dobu stravování máte speciální vážení na váze Tanita ZDARMA .Veškeré info ,ceník a ukázka jídelníčku je na www.jeztesnami.cz . Výdejní místo pro Louny a okolí je v Lounech , Tyršovo nám. 1974, nebo mohou vozit krabičky přímo k Vám domu ZDARMA . Volat můžete na 607111294.

Pro ty ,kteří potřebují JEN nastartovat proces hubnutí ,je tu :
PROTEINOVÁ DIETA
Proteinová dieta, jinak také bílkovinná dieta, nebo případně ketogenní dieta, je založena na konceptu tzv. PSMF– Protein Sparing Modified Fast („proteiny šetřící modifikovaný půst“).
Proteinová dieta je určena pro RYCHLÉ a ÚČINNÉ HUBNUTÍ. V těle se díky působení proteinové diety začnou primárně spalovat tuky, ale svalová hmota zůstává zachována. Na svých svalech tedy rozhodně „nehubnete“, ale ani vám nezačnou růst.
PRINCIP PROTEINOVÉ DIETY
Princip proteinové (bílkovinné) diety poprvé popsal Dr. Blackburn (Harvardská univerzita, USA) již v roce 1974. Záhy byla proteinová dieta uvedena do praxe v Severní Americe a získala si neuvěřitelný ohlas. Obrovské oblibě po celém světě se těší i v současnosti.
• tělu jsou dodávány vysoce kvalitní bílkoviny
• sníží se příjem sacharidů
• zvýší se konzumace vybraných druhů zeleniny
Při proteinové dietě nejsou povoleny žádné další sacharidy, nebo tuky! Vysoký příjem kvalitních bílkovin zabrání výše zmíněnému „spalování“ svalové hmoty.

KETODIET – účinná proteinová dieta
KetoDiet je unikátní dietní program určený k redukci tělesné hmotnosti, který funguje na principu proteinové (ketogenní) diety.
VÝHODY KETODIET
• rychlý a trvalý úbytek váhy *
• hubnete jen tuky – svaly jsou chráněny dodanými proteiny
• snadná příprava / příjemná chuť
• nemusíte počítat kalorie
• bez pocitu hladu
• zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“)
• minimální riziko JO-JO EFEKTU
• dlouhodobě stabilizovaná váha (pokud dodržíte jednotlivé kroky KetoDiet)
• program KetoDiet schválen pro použití v rámci celé EU

Už se nemusíte bát jojo efektu! Nedílnou součástí programu proteinové diety je i návratový krok , kdy dochází k velmi pozvolnému návratu k racionálnímu stravování, a tedy i k postupnému znovuzavádění cukrů do stravy. Návratová fáze proteinové diety má zásadní význam pro úspěch diety a především pro dlouhodobé udržení váhového úbytku. Pokud ji dodržíte, nemusíte se obávat strašáka jménem jo-jo efekt!
JAK ZHUBNOUT – 3 KROKY KETODIET
Dietní program KetoDiet se skládá ze 3 JEDNODUCHÝCH KROKŮ. Zde se dozvíte, jak jednotlivé kroky proteinové diety vypadají, čím se vyznačují a jak se vám – díky jejich dodržování – podaří zhubnout. Nejdříve si jednotlivé dietní kroky zrekapitulujme:
1. KROK PROTEINOVÉ DIETY RYCHLÁ REDUKCE TUKOVÉ TKÁNĚ (hubnete v průměru 6 – 10kg/měsíc)
2. KROK PROTEINOVÉ DIETY STABILIZACE A NÁVRAT K RACIONÁLNÍMU JÍDELNÍČKU (hubnete v průměru 4-5kg/měsíc)
3. KROK PROTEINOVÉ DIETY DLOUHODOBÉ UDRŽENÍ DOSAŽENÉ HMOTNOSTI

ZNÁTE POJEM „KETÓZA“?
Díky omezenému přísunu sacharidů ve stravě se hlavním zdrojem energie v průběhu proteinové diety stává zásobní tuk. Tahle změna v tělním metabolismu se souhrnně nazývá ketóza. Rychlé odbourávání tuku během ketózy vytváří tzv. ketolátky, jejichž přítomnost je možné změřit v moči. Ketolátky zároveň velmi účinně TLUMÍ POCIT HLADU a navozují POCIT DOBRÉ NÁLADY a energie. Vymizení pocitu hladu a mírně euforický pocit u většiny lidí během proteinové diety je jednou z jejích hlavních výhod. I proto je ketogenní proteinová dieta velmi dobře snášena a její dodržování je v porovnání s jinými dietami mnohem snazší.
Spolu s cukry je v těle uloženo velké množství vody, která se začne rychle spotřebovávat. Proto je nezbytně nutné během proteinové diety dodržovat každodenní pitný režim s dostatečným přísunem tekutin, sodíku a zejména draslíku. Konzumace ostatních potravin během prvního kroku proteinové diety je nežádoucí, může zastavit proces ketózy.
Obezita je zásadním rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční, diabetu, onemocnění žlučníku, artritidy a cévních onemocnění. Redukce hmotnosti pomocí proteinové diety významně přispěje ke zlepšení celkového zdravotního stavu a pohody.
Proteinová dieta je pro zdravého poučeného člověka naprosto BEZPEČNÝ a VELMI ÚČINNÝ způsob redukce hmotnosti.
Před nasazením proteinové diety je žádoucí se poradit s odborníkem (lékařem či výživovým specialistou).
Veškeré info 607111294