Perfect Care

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je moderní účinná metoda masáže, která pomáhá vytvářet a udržovat vyvážené proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetin a vytváření tlakové vlny, která podpoří tok lymfy.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ
Stálé stresy, více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vznikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic. Přístroj pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně. Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil . Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích. Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.

Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách. Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme lymfodrenáž v kombinaci se zábaly, kavitací ,či Vacupresem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá.

Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuálně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně, ale přitom intenzivně.

Účinky:

odvod zplodin metabolismu, zmírnění celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních a horních končetin, terapie bércových vředů, odstranění únavy, otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy. Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. těžkých nohou. Vhodný při rehabilitaci sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin. Skvělý jako pomocník po porodu na zpevnění břišní stěny. Přístroj je možné doplnit zábaly na podporu formování postavy.

Jak se budete při aplikaci cítit?
Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie.

Je vhodné donést si sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty, triko s dlouhým rukávem – BAVLNĚNÉ PYŽÁMKO), nebo je možné využít našich jednorázových lymfo-obleků.

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ účinkuje při:

  • detoxikaci organismu
  • relaxaci a regeneraci organismu
  • křečových žilách
  • prevenci a odstraňování celulitidy
  • nadváze
  • otocích končetin
  • bolesti svalů a páteře
  • pocitu těžkých a unavených nohou

Více info a objednávky 607111294