Perfect Care

Vacupress

Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do  baněk. Dochází k velmi intenzivnímu prokrvení, a několikanásobně vyšší tvorbě kolagenu a elastinu v podkoží. Kůže se po ošetření výrazně zpevňuje. Vacupress také velmi účinně odstraňuje popraskanou kůži (strie).

Vacupress pracuje velmi intenzivně s lymfatickým systémem. Celulitida úzce souvisí s činností lymfatického systému, který je odpovědný za odvádění toxických látek z těla. Bez správné funkce lymfatického systému není možné celulitidu odstranit.

Jestliže Vás trápí nadváha a nedaří se Vám zhubnout, patrně je Váš organismus zahlcen toxickými látkami, které nedovolují tělu správně pracovat. Metabolismus je zpomalen, látková výměna nefunguje tak jak má, a tím i spalování tuků je pro tělo velmi obtížné. Procedurou vacupress dochází kromě vyčištění lymfatického systému, také ke štěpení a rozmělňování tukových buněk, které jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů. Dochází tím k zeštíhlení a vytvarování problematických partií, ze kterých mizí tukové polštářky.

Pracujeme s velice kvalitním přístrojem GreenVac, který má plynulou regulaci podtlaku. Každé klientce tedy můžeme nastavit podtlak tak, aby pro ni procedura nebyla bolestivá!

Účinky Vacupressu

  • Odstraňuje celulitidu
  • Tvaruje a zpevňuje problematické partie (hýždě, boky, stehna, bříško, paže)
  • Odstraňuje strie (popraskaná kůže např. po těhotenství)
  • Zeštíhluje až o několik centimetrů
  • Zpevňuje kůži (aktivace kolagenu a elastinu)
  • Detoxikuje lymfatický systém
  • Doporučujeme odchodit 6-ti týdenní intenzivní kůru. Ideální frekvence procedur vacupressu je 2x týdně. Výsledky jsou viditelné a trvalé, pokud udržujete nadále lymfatický systém v pohybu.